Boyun Kırışıklıkları İçin Maske Tarifi

Boyun Kırışıklıkları İçin Maske Tarifi

Boyun Kırışıklıkları İçin Maske

Yaşın ilerlemesiyle meydana gelen boyun kırışıklıkları kadınların en rahatsız olduğu görüntülerdendir. Boyun bölgesi daime görünen ve ilk göze çarpan bir yer olduğundan daha çok dikkat edilmelidir. Boyundaki deri ince olduğu için sadece yaş ile değil dış etkenlerle de kırışmaya başlayabilmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle ve kozmetik ürün çeşitlerinin artmasıyla yaşlanmak bile imkansız hale gelmeye başlamıştır. Bayanlar estetik yollarla da bu duruma artık çözüm getirebilmektedir. Eğer estetik tercih etmiyorsanız; doğal maskeleri uygulayarak boyun kırışıklarını giderebilir ve engelleyebilirsiniz.

Boyun ve gerdan kısımları dik durmadığınızda bile kırışmaya en müsait bölgelerden biridir. Bu yüzden dik durmaya özen göstermelisiniz ki gergin bir şekilde kalabilsin. Ayrıca yüzünüze uyguladığınız kremleri sürerken boynunuza doğruda sürmeniz fayda sağlamaktadır. Mutlaka boyundan çeneye doğru krem sürülmesi doğru bir tekniktir. Duş alırken boynunuza en son soğuk su ile şok etkisi uygulayın. Nemlendirici ile tamamlayın. Bu durumda boynunuzdaki elastikiyetin artmasını sağlayacaktır. Boyun kırışmasında her bayanın yapısı bir olmayabilir. Kişinin kendisine gösterdiği özen ve egzersiz yapması kırışıklığın daha ileri yaşlara taşınabilmektedir.

Boyun Kırışıklıklarını Gideren Doğal Maske Tarifi

1 çay kaşığı gliserin ve 1 çay kaşığı balı karıştırın. Dekolte ve boyun kısımlarına iyice yedirerek sürün. Maskeyi yıkamayacağınız için düzgünce yedirmeniz daha iyi olacaktır. Kalan karışımı kapalı bir kap içerisine koyarak, her gün uygulayabilirsiniz.

Aşağıdaki Yazılarada Göz Atmalısınız
Popüler İçerikler
Yeni Eklenen İçerikler